IMG_0059.jpg

cześć !

JESTEM AGATA.

Żona i mama dwójki przystojniaków. Z tą męską gwardią mieszkam na Śląsku, choć lubimy czasem wyskoczyć do Shire czy Nibylandii.  Kocham kwiaty. Jem słodko - pije gorzko. Jak konkrety to kuchnia azjatycka. Napędza mnie ciekawość świata i przekraczanie barier. Lubię ludzi i wierzę w piękno różnorodności. Szafa ? Zawsze pomieści kolejną kwiecistą sukienkę i kapelusz. Najlepsza pogoda? Wiosna ! Najlepsze kolory? - Jesień ! Jeśli istniałby żeński odpowiednik Piotrusia Pana - to zdecydowanie JA ! Uwielbiam oderwać się od podłoża i lekko nad nim lewitować. Z tej perspektywy świat wygląda jeszcze cudowniej :-)

Czym byłby świat bez marzeń.... Pamiętajcie jednak, że marzenia się spełniają! Jednym z moich największych była możliwość opowiadania świata obrazem.

I TAK SIĘ STAŁO !

Dziś nie wyobrażam sobie życia bez aparatu - to moja trzecia ręka :-) Fotografuje Wasze historie pełne miłości głownie na reportażach ślubnych czy sesjach lifestylowych, ale ogromną sympatią pałam również do tych indywidualnych. Do każdego zlecenia staram się podchodzić personalnie. Jeśli jesteście typem flegmatyka - nie będę na siłę szukała w Was pokładów dzikiego szaleństwa i odwrotnie ;-) 
Obserwuje i maluje Was najlepiej jak potrafię... Staram się, aby moje kadry pachniały i brzmiały Waszymi emocjami <3


 

warsztaty2021-30.jpg